Los Gaučos – Kdo, co, proč…?

Kdo? Za webem stojí volné uskupení přátel, ktaří si říkají Los Gaučos (LG) a které spojuje láska k hokeji, fandění budějovickému klupu a smysl pro humor.

Co? Blog a fórum primárně o hokeji, ale i dalších věcech které nás zajímají, baví a spojují.

Proč? Protože nás baví na hokej nejen koukat, ale také si o něm povídat.Všichni tomu hrozně moc rozumíme, každý z nás je vynikající trenér a sportovní manažer v jedné osobě.  🙂 Baví nás polemika nad různými názory a proto jsme zřídili platformu, kde je můžeme publikovat jak se nám zlíbí, bez nějaké cenzury, či ohledů na to, co je či není vhodné.

Proč LG? Už nám není 20 a ačkoli si třeba na výjezdech nemáme problém stoupnout do kotle a fandit, v domácí Budvar Aréně si chceme hokej vychutnat v pohodlí, z míst kde je dobře vidět, což ovšem neznamená, že nefandíme.  Jen u toho sedíme a jsme tedy gaučáci, takže proto Los Gaučos. Název vznikl již dávno, ani si nepamatujeme kdo s ním přišel, ale líbil se nám a zůstali jsme u něj.

Edit: Ne všichni mají děravou paměť.  Takže cituji pamětníka Korčiho: „S Mikáskem sme se pokoušeli o vznik gaučáckýho kotle a po prvním odbouchaným zápasu (nevim jestli Kadaň nebo Havířov) někdo říká: „A jak se budem jmenovat?“.  Nacož sem plácnul Los kotelos gaučos ha ha ha a Mikásek: „Tak to můžem bejt rovnou Kotel Los gaučos ne?“

Přidáte se? Do fóra může svými názory přispívat každý. Nepraktikujeme tu žádnou cenzuru, diskusi činí zajímavou pluralita názorů.  Každý, kdo si chce podebatovat je vítán.